KONDELA Masino servírovací stolík čierna / meď
19.00 €
Do obchodu
Eleganciu a štýl vnesie do Vašej domácnosti praktický servírovací stolík MASINO. Vrchný odkladací priestor je vyrobený z kvalitnej MDF v modernom čiernom... Celý popis
Popis
Eleganciu a štýl vnesie do Vašej domácnosti praktický servírovací stolík MASINO. Vrchný odkladací priestor je vyrobený z kvalitnej MDF v modernom čiernom prevedení a poskytne dostatok miesta pre odloženie vecí, ktoré chcete mať vždy po ruke. Jeho stabilitu zabezpečuje zaujímavá kovová podstava…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.4 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0284 m3 |
| HĹBKA | 34 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 62 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Masino |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / meď |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / meď |
| MATERIÁL | MDF / kov |