KONDELA Marsel servírovací stolík na kolieskach prírodná
49.00 €
Do obchodu
So servírovacím stolíkom na kolieskach MARSEL bude odteraz servírovanie jedla, nápojov a jedálenského riadu zábava. Nie len, že Vám uľahčí robotu, navyše aj... Celý popis
Popis
So servírovacím stolíkom na kolieskach MARSEL bude odteraz servírovanie jedla, nápojov a jedálenského riadu zábava. Nie len, že Vám uľahčí robotu, navyše aj dobre vyzerá je praktický a priestranný. Materiál použitý na jeho výrobu je pevný lakovaný bambus v neutrálnej prírodnej farbe. Je…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.7 kg |
| HĹBKA | 33 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0353 m3 |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marsel |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný bambus |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia, úložný priestor |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | lakovaný bambus |