KONDELA Marlos servírovací stolík na kolieskach sivá / prírodná
129.90 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach MARLOS Vám prichádza na pomoc. Situáciu, keď máte všetky odkladacie plochy plné, určite dobre poznáte. S týmto pomocníkom už... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach MARLOS Vám prichádza na pomoc. Situáciu, keď máte všetky odkladacie plochy plné, určite dobre poznáte. S týmto pomocníkom už tento problém nebudete musieť riešiť. Je vyrobený z MDF a masívneho dreva, vo farebnom prevedení sivá / prírodná. Jeho rozmery sú (ŠxHxV):…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15.8 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0856 m3 |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 86.5 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marlos |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia, úložný priestor |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | brzdy na kolieskach |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / prírodná |
| MATERIÁL | masívne drevo / MDF |