KONDELA Marid barová stolička čierna / chróm
71.00 €
Do obchodu
Štýlové prevedenie a maximálne pohodlie Vám prináša barová stolička MARID. Sedenie na nej je veľmi príjemné a pohodlné. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Štýlové prevedenie a maximálne pohodlie Vám prináša barová stolička MARID. Sedenie na nej je veľmi príjemné a pohodlné. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 45x48x84-105 cm, výšku sedu si môžete nastaviť v rozmedzí 62-83 cm. Hĺbka sedu je 38 cm. Vyrobená je z čiernej ekokože s dekoratívnym šitím, podnož…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 48 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.9 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÝŠKA 2 | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1126 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marid |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 105 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 37 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 83 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 62 - 83 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |