KONDELA Madora jedálenská stolička sivá / chróm
89.00 €
Do obchodu
Stoličky už tak veľmi patria do našich životov, že ich často pokladáme za samozrejmosť. Jedálenskú stoličku MADORA ale len tak ľahko z hlavy nepustíte. Budete... Celý popis
Popis
Stoličky už tak veľmi patria do našich životov, že ich často pokladáme za samozrejmosť. Jedálenskú stoličku MADORA ale len tak ľahko z hlavy nepustíte. Budete si ju vážiť pre jej pohodlnosť a krásu. Vyrobená je z modernej sivej látky, ktorej dodáva pôvab efekt brúsenej kože. Stojí na pevných…
Parametre
| ŠÍRKA | 54 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.55 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.101 m3 |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Madora |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |