KONDELA Low šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom dub sonoma
459.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom Low - dub sonoma je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Tento produkt je... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom Low - dub sonoma je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Tento produkt je od renomovanej značky Kondela, známej svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Skriňa má rozmery 180 cm na šírku, 215 cm na výšku…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 147 kg |
| VÝŠKA | 215 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.253 m3 |
| HĹBKA | 61 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Low |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / zrkadlo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / zrkadlo |