KONDELA Lorel kancelárske kreslo neomint / biela
129.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Lorel od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho neomint / bielou farbou a látkovým poťahom prinesie... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Lorel od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho neomint / bielou farbou a látkovým poťahom prinesie svieži a elegantný vzhľad do vášho pracovného priestoru.
Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky a kovu, čo zaručuje jeho dlhú…
Parametre
| VÝŠKA | 89.5 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1148 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.75 kg |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA 2 | 99.5 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lorel |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 89,5 - 99,5 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 63 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 53 - 63 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | neomint / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia, funkcia hojdania |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | neomint / biela |
| MATERIÁL | látka / kov |