KONDELA Lindy 4D štvordverová šatníková skriňa biely lesk
419.00 €
Do obchodu
Štvordverová šatníková skriňa Lindy 4D v bielom lesku je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z... Celý popis
Popis
Štvordverová šatníková skriňa Lindy 4D v bielom lesku je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý sa ľahko udržiava utieraním navlhko.
Skrinka má dve sekcie a štyri dvere,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 83.8 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 56 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 202 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.157 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lindy 4D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bez úchytiek |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |