KONDELA Lindy 2D3S dvojdverová komoda so zásuvkami biely lesk
319.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda so zásuvkami Lindy 2D3S od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jejím bielym lesklým prevedením... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda so zásuvkami Lindy 2D3S od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jejím bielym lesklým prevedením prinesie svetlosť a eleganciu do vášho domova. Komoda je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý je známy svojou…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 84.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 156 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1191 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 61.8 kg |
| HĹBKA | 41.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lindy 2D3S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |