KONDELA Leora 2 New barová stolička biela / chróm
79.00 €
Do obchodu
Barová stolička LEORA 2 NEW si Vás získa svojím moderným dizajnom a pohodlným sedením. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 52x55x89-100 cm. Pohodlné sedenie zaručí... Celý popis
Popis
Barová stolička LEORA 2 NEW si Vás získa svojím moderným dizajnom a pohodlným sedením. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 52x55x89-100 cm. Pohodlné sedenie zaručí mäkké sedadlo čalúnené bielou ekokožou. O stabilitu stoličky sa postará chrómová konštrukcia. Výhodou, ktorú oceníte je nastaviteľná výška…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.142 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA 2 | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.3 kg |
| VÝŠKA | 89 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Leora 2 New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 89 - 100 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 83 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 62 - 83 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |