KONDELA Leon MZ3 trojdverová šatníková skriňa dub grand
749.00 €
Do obchodu
Na modernej vlne prichádza trojdverová šatníková skriňa LEON MZ3. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 165x54x200 cm. Zdobia ju skromné, ale elegantné kovové úchytky.... Celý popis
Popis
Na modernej vlne prichádza trojdverová šatníková skriňa LEON MZ3. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 165x54x200 cm. Zdobia ju skromné, ale elegantné kovové úchytky. Stredná časť skrine ukrýva police, na bočných stranách nájdete vešiakové tyče. Provensálsky sektorový nábytok LEON Vám pomôže zariadiť si domov…
Parametre
| HĹBKA | 54 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 131.5 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2437 m3 |
| VÝŠKA | 200 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Leon MZ3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub grand |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 7 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | dub grand |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |