KONDELA Leo obývacia stena biela / čierna
569.00 €
Do obchodu
Modernú obývaciu stenu s osvetlením LEO možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: TV stolík (250x42x32 cm), 2x visiaca vitrína (100x28x50 cm, 50x28x100... Celý popis
Popis
Modernú obývaciu stenu s osvetlením LEO možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: TV stolík (250x42x32 cm), 2x visiaca vitrína (100x28x50 cm, 50x28x100 cm) a 2x polica (100x18 cm, 150x18 cm). Korpus je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD bielej farby, fronty z MDF v čiernom vysokom lesku.…
Parametre
| ŠÍRKA | 250 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 180 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 109 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2294 m3 |
| HĹBKA | 42 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Leo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| FARBA OSVETLENIA | modrá |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| FAREBNOSŤ OSVETLENIA | jedna farba |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET FARIEB OSVETLENIA | 1 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |