KONDELA Lasan 1+2 záhradný set z umelého ratanu hnedá
109.00 €
Do obchodu
Krásny záhradný set z umelého ratanu LASAN 1+2 je ideálny na horúce letné dni, kávu pri západe slnka či na posedenie na terase. Trojdielny set pozostáva z... Celý popis
Popis
Krásny záhradný set z umelého ratanu LASAN 1+2 je ideálny na horúce letné dni, kávu pri západe slnka či na posedenie na terase. Trojdielny set pozostáva z okrúhleho stola a dvoch kresiel. Rozmery stola sú (ŠxV): 60x60 cm a rozmery kresla sú (ŠxHxV): 65x62x77 cm. Hĺbka sedu kresla má 45,5 cm, výška…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.8427 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.05 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lasan 1+2 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | umelý ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | umelý ratan / kov / sklo |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | číre |
| DRUH UMELÉHO RATANU | pletený |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | umelý ratan / kov / sklo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |