KONDELA Laria New barová stolička čierna / chróm
36.00 €
Do obchodu
Barová stolička LARIA NEW je veľmi pohodlná a pekná preto si ju ľahko obľúbite. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 37x38,5x64-85. Potešiť Vás tiež môže otočné... Celý popis
Popis
Barová stolička LARIA NEW je veľmi pohodlná a pekná preto si ju ľahko obľúbite. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 37x38,5x64-85. Potešiť Vás tiež môže otočné výškovo nastaviteľné sedadlo v rozpätí 64-85 cm. O stabilitu sa postará pevná chrómová konštrukcia. Pohodlné sedenie zas zaručí ekokoža, ktorou je…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA 2 | 85 cm |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0562 m3 |
| HĹBKA | 38.5 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Laria New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 64 - 85 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 64 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 85 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 64 - 85 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |