KONDELA Korina dvojdverová komoda dub jasný / dub tmavý
259.00 €
Do obchodu
Komodu KORINA je dvojdverová komoda so štyrmi zásuvkami uprostred, ktorú možno dokúpiť k obývacej stene Korina. Komoda je doplnená úchytkami v striebornej... Celý popis
Popis
Komodu KORINA je dvojdverová komoda so štyrmi zásuvkami uprostred, ktorú možno dokúpiť k obývacej stene Korina. Komoda je doplnená úchytkami v striebornej farbe. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD v kombinácii s MDF (lišty) vo farebnom prevedení dub tmavý / dub jasný.
Parametre
| VÝŠKA | 100 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1442 m3 |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 68 kg |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Korina |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub jasný / dub tmavý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub jasný / dub tmavý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |