KONDELA Korfu obývacia stena sivá / dub san remo
559.00 €
Do obchodu
Zariaďte si obývačku elegantne a moderne s obývacou stenou KORFU. Rozmery obývacej steny sú (ŠxHxV): 270x50x185 cm. Vyrobená je z laminovanej DTD... Celý popis
Popis
Zariaďte si obývačku elegantne a moderne s obývacou stenou KORFU. Rozmery obývacej steny sú (ŠxHxV): 270x50x185 cm. Vyrobená je z laminovanej DTD (drevotriesková doska), ktorej hrúbka je 16 mm. Farebné prevedenie je v sivej v kombinácii s dub san remo. Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 124.5 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2364 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 185 cm |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Korfu |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / dub san remo |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | dotykový systém Push Up |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / dub san remo |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |