KONDELA Kora KS3 4D rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom sosna Andersen
765.00 €
Do obchodu
Skriňa KORA KS3 je štvordverová šatníková skriňa s dvomi priestranými zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Kora. Zrkadlá sú... Celý popis
Popis
Skriňa KORA KS3 je štvordverová šatníková skriňa s dvomi priestranými zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Kora. Zrkadlá sú umiestnené vpredu na stredných dverách. Systém Kora je rustikálna sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, spálne,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 168 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5607 m3 |
| HĹBKA | 62 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kora KS3 4D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sosna Andersen |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | sosna Andersen |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |