KONDELA Kolo CH137020 kancelárske kreslo s podrúčkami biela / hnedá
179.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo KOLO CH137020 je luxusné manažérske kreslo, ktoré je čalúnené kvalitnou ekokožou vo farebnom prevedení biela / hnedá. Konštrukcia a... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo KOLO CH137020 je luxusné manažérske kreslo, ktoré je čalúnené kvalitnou ekokožou vo farebnom prevedení biela / hnedá. Konštrukcia a podrúčky sú vyrobené z kovu vo farbe chrómu. Tvarované podrúčky majú čalúnenú hornú časť pre pohodlnejšie každodenné sedenie. Výšku sedenia je možné…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 112 cm |
| VÝŠKA 2 | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1982 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kolo CH137020 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 112 - 120 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56,5 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 48 - 56,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdací mechanizmus |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / hnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |