KONDELA Klian kancelárske kreslo modrá (Velvet) / chróm
95.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Klian od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho tmavomodrým poťahom z látky Velvet a chromovanými... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Klian od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho tmavomodrým poťahom z látky Velvet a chromovanými detailmi sa stane skutočnou ozdobou interiéru.
Kreslo je vybavené kolieskami pre ľahkú manipuláciu a opierkami rúk pre pohodlné…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1462 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Klian |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 80 - 90 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 52 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 42 - 52 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 39,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |