KONDELA Katley botník so zásuvkou bambus
69.00 €
Do obchodu
Botník so zásuvkou Katley je moderným a praktickým doplnkom do každej predsieni. Tento kus nábytku od značky Kondela je vyrobený z masívu, konkrétne z... Celý popis
Popis
Botník so zásuvkou Katley je moderným a praktickým doplnkom do každej predsieni. Tento kus nábytku od značky Kondela je vyrobený z masívu, konkrétne z lakovaného bambusu, čo mu dodáva svetlú farbu a prírodný vzhľad. Botník má rozmery 70 cm na šírku, 25 cm na hĺbku a 117 cm na výšku.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.072 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 117 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.5 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 25 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Katley |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 50 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | bambus |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný bambus |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | bambus |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 8 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | bambus |
| MATERIÁL | lakovaný bambus |
| DRUH MASÍVU | bambus |