KONDELA Kanode dvojdverová komoda so zásuvkami dub artisan / čierna
319.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda so zásuvkami Kanode je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie alebo obývacej izby. Jej farebné prevedenie... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda so zásuvkami Kanode je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie alebo obývacej izby. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub artisan a čiernej dodáva interiéru eleganciu a štýl.
Komoda je vyrobená z laminovanej DTD, čo je aglomerovaný…
Parametre
| ŠÍRKA | 170 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1514 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 70 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kanode |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | čierne úchytky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET POLIČIEK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| POČET SKRINIEK | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub artisan / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |