KONDELA Kandy New barová stolička béžová / chróm
49.00 €
Do obchodu
Moderná barová stolička KANDY NEW doladí každú jedáleň. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 40x41x87-107 cm. Poťah je z kvalitnej ekokože vo farebnom prevedení... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička KANDY NEW doladí každú jedáleň. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 40x41x87-107 cm. Poťah je z kvalitnej ekokože vo farebnom prevedení béžovej spojený s chrómovou konštrukciou. Ekokoža je ozvláštnená dekoratívnym prešitím. Určite oceníte výškovo nastaviteľné sedadlo, ktoré sa…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 107 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0923 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.22 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kandy New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 87 - 107 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 82 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 82 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |