KONDELA Kaila kancelárske kreslo smaragdová / chróm
109.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Kaila od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho tmavozelenou farbou a chromovými detailmi prinesie... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Kaila od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. S jeho tmavozelenou farbou a chromovými detailmi prinesie do interiéru sviežosť a eleganciu. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava - stačí ju utierať…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1966 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA 2 | 92 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kaila |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 82 - 92 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 40 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 56 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 50,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | smaragdová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | smaragdová / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov |