KONDELA Kadir New Typ 4 jedálenské kreslo sivá / buk
67.00 €
Do obchodu
Jedinečným dizajnom vyniká jedálenské kreslo KADIR NEW TYP 4. Je pohodlné, moderné a veľmi štýlové. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 64x60x84 cm. Výška sedu je 47... Celý popis
Popis
Jedinečným dizajnom vyniká jedálenské kreslo KADIR NEW TYP 4. Je pohodlné, moderné a veľmi štýlové. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 64x60x84 cm. Výška sedu je 47 cm a hĺbka sedu je 44 cm. Čalúnená je látkou v sivom prevedení, ktorá sa stará o Vaše pohodlie v kombinácii s MDF (drevovláknitá doska).…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 84 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.13 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0741 m3 |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kadir New Typ 4 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / MDF / drevo / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / buk |
| MATERIÁL | látka / MDF / drevo / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |