KONDELA Jolk 3D3S trojdverová komoda so zásuvkami biela / biely lesk
309.00 €
Do obchodu
Trojdverová komoda so zásuvkami JOLK 3D3S je elegantnou komodou vyrobenou v jednoduchom modernom štýle. Zaručene nezostane nevyužitá, budete si ju... Celý popis
Popis
Trojdverová komoda so zásuvkami JOLK 3D3S je elegantnou komodou vyrobenou v jednoduchom modernom štýle. Zaručene nezostane nevyužitá, budete si ju pochvaľovať. Jej biele farebné prevedenie je nadčasové a nikdy neomrzí. Predné fronty sú navyše obohatené o biely extra vysoký lesk HG. Rozmery komody…
Parametre
| ŠÍRKA | 135 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 89 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1204 m3 |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 59.2 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jolk 3D3S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |