KONDELA Idor New kancelárske kreslo čierna / biela
65.00 €
Do obchodu
Elegancia a luxus je to čo Vám napadne ako prvé pri pohľade na kancelárske kreslo IDOR NEW. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 43x59x90-100 cm. Výška sedu sa dá... Celý popis
Popis
Elegancia a luxus je to čo Vám napadne ako prvé pri pohľade na kancelárske kreslo IDOR NEW. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 43x59x90-100 cm. Výška sedu sa dá nastaviť v rozpätí 43-53 cm. Hĺbka sedu je 42 cm a šírka sedu je 42 cm. Výška chrbtovej opierky má 57 cm a jej šírka má 39 cm. Čalúnené je bielou…
Parametre
| ŠÍRKA | 43 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.059 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| VÝŠKA 2 | 100 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Idor New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 90 - 100 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 43 - 53 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 57 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / sieťovina / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biela |
| MATERIÁL | ekokoža / sieťovina / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |