KONDELA Hilda barová stolička sivá / čierna / chróm
45.00 €
Do obchodu
Barová stolička HILDA predstavuje perfektný doplnok k barovým stolom a pultom. Vyniká moderným štýlom a vzhľadom. Sedadlo je mäkké, čalúnené sivou látkou v... Celý popis
Popis
Barová stolička HILDA predstavuje perfektný doplnok k barovým stolom a pultom. Vyniká moderným štýlom a vzhľadom. Sedadlo je mäkké, čalúnené sivou látkou v kombinácii s čiernou ekokožou. Moderný dizajn zdôrazňuje dekoratívne prešitie čalúnenia. Sedadlo je otočné a výškovo nastaviteľné v rozmedzí 61…
Parametre
| VÝŠKA | 87.5 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 108.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 39.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1026 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.22 kg |
| HĹBKA | 46 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hilda |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 87,5 - 108,5 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 83 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 83 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna / chróm |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |