KONDELA Hilard AR8 štvordverová komoda so zásuvkami dub stirling
489.00 €
Do obchodu
Štvordverová komoda so zásuvkami HILARD AR8 Vám uľahčí život a nastolí v miestnosti štýl a poriadok. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 173x44x125 cm. Komoda poskytuje... Celý popis
Popis
Štvordverová komoda so zásuvkami HILARD AR8 Vám uľahčí život a nastolí v miestnosti štýl a poriadok. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 173x44x125 cm. Komoda poskytuje úložný priestor v podobe dvoch zásuviek, dvoch jednodverových skriniek a jednej dvojdverovej skrinky. Kovové úchytky a farebné prevedenie dub…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1922 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 173 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 90.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 125 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hilard AR8 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub stirling |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub stirling |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |