KONDELA Hevyr kancelárske kreslo s podrúčkami čierna
165.00 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo HEVYR je vhodné umiestniť do pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť je čalúnená čiernou ekokožou. Dolná ružica a podrúčky sú... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo HEVYR je vhodné umiestniť do pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť je čalúnená čiernou ekokožou. Dolná ružica a podrúčky sú vyrobené z plastu čiernej farby. Výšku sedenia je možné nastaviť v rozmedzí 47-57 cm. Nosnosť kresla je 150 kg.
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.4 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1622 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 128 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hevyr |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 118 - 128 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 57 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 47 - 57 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 150 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdací mechanizmus |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / plast |