KONDELA Helga servírovací stolík na kolieskach buk
59.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík HELGA je jednoduchý a praktický stolík s dostatkom odkladacieho priestoru. Obsahuje 2 zásuvky, 2 drôtené košíky, 1 malú kovovú poličku a 1... Celý popis
Popis
Servírovací stolík HELGA je jednoduchý a praktický stolík s dostatkom odkladacieho priestoru. Obsahuje 2 zásuvky, 2 drôtené košíky, 1 malú kovovú poličku a 1 drevenú poličku. Stolík stojí na štyroch kolieskach (2 kolieska s brzdami), vďaka čomu je ľahko ovládateľný. Materiál použitý na výrobu je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14.8 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 63 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.064 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Helga |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | buk |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | kolieska, brzdy |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | buk |
| MATERIÁL | MDF / kov |