KONDELA Hazel Typ 4 komoda s látkovými boxami čierna / béžová / hnedá
79.00 €
Do obchodu
Komoda s látkovými boxami HAZEL TYP 4 dodá Vášmu bývaniu pocit domova. Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernej farbe, vrchná doska je vyrobená z MDF v hnedej... Celý popis
Popis
Komoda s látkovými boxami HAZEL TYP 4 dodá Vášmu bývaniu pocit domova. Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernej farbe, vrchná doska je vyrobená z MDF v hnedej farbe a šuplíky sú vyrobené z látky vo farebnej kombinácii béžová / svetlohnedá / tmavohnedá. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 87,5x29x58 cm a hrúbka…
Parametre
| ŠÍRKA | 87.5 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0377 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 58 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.81 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hazel Typ 4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / béžová / hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov / látka / drevo |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | kovová konštrukcia, drevené úchytky |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 5 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | čierna / béžová / hnedá |
| MATERIÁL | MDF / kov / látka / drevo |