KONDELA Hazal jedálenská stolička zelená / čierna
55.00 €
Do obchodu
Pohodlná a elegantná jedálenská stolička HAZAL sa stane dizajnovým kúskom vo Vašej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x57x85 cm. Výška sedu je 46 cm,... Celý popis
Popis
Pohodlná a elegantná jedálenská stolička HAZAL sa stane dizajnovým kúskom vo Vašej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x57x85 cm. Výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu je 41 cm a šírka sedu je 49 cm. Šírka chrbtovej opierky je 43 cm a jej výška je 42 cm. Čalúnená je príjemnou ekokožou v zelenej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1381 m3 |
| VÝŠKA | 85 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.75 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hazal |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 49 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zelená / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |