KONDELA Hany New 008 dvojdverová komoda dub sonoma
99.00 €
Do obchodu
Hľadáte kus nábytku, ktorý nenápadne uschová čokoľvek a pritom bude nádherne dotvárať dizajn akejkoľvek izbe? Potom hľadáte dvojdverovú komodu HANY NEW 008.... Celý popis
Popis
Hľadáte kus nábytku, ktorý nenápadne uschová čokoľvek a pritom bude nádherne dotvárať dizajn akejkoľvek izbe? Potom hľadáte dvojdverovú komodu HANY NEW 008. Komody majú v interiéroch snáď najväčšie zastúpenie. Je to najmä pre ich variabilné použitie. Môžete v nich uschovať bielizeň, dokumenty či…
Parametre
| VÝŠKA | 73.5 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35.5 kg |
| HĹBKA | 49 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0741 m3 |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hany New 008 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | slovenský výrobok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| POČET SKRINIEK | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SKRINKA | áno |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |