KONDELA Hany New 003 zásuvková komoda biela
139.00 €
Do obchodu
Hľadáte kus nábytku, ktorý nenápadne uschová čokoľvek a pritom bude nádherne dotvárať dizajn akejkoľvek izbe? Potom hľadáte zásuvkovú komodu HANY NEW 003 s... Celý popis
Popis
Hľadáte kus nábytku, ktorý nenápadne uschová čokoľvek a pritom bude nádherne dotvárať dizajn akejkoľvek izbe? Potom hľadáte zásuvkovú komodu HANY NEW 003 s tromi zásuvkami. Komody majú v interiéroch snáď najväčšie zastúpenie. Je to najmä pre ich variabilné použitie. Môžete v nich uschovať bielizeň,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0624 m3 |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 73.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 49 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hany New 003 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | slovenský výrobok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |