KONDELA Ginger 1 košíková komoda biela / medová
125.00 €
Do obchodu
Komoda GINGER 1 predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená v kombinácii dreva a prútia vo farebnom prevedení biela /... Celý popis
Popis
Komoda GINGER 1 predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená v kombinácii dreva a prútia vo farebnom prevedení biela / medová. Komoda má pevný rám a 6 prútených košíkov. Komodu odporúčame kombinovať s produktami Dzimbo 2 a Dzimbo 3. Výška podstavca je 6,5 cm.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1468 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 61 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.6 kg |
| HĹBKA | 28 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ginger 1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | biela / medová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 6 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela / medová |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |