KONDELA Gerda New jedálenská stolička hnedá / béžová / chróm
59.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička GERDA NEW je štýlová a univerzálna stolička, ktorá sa hodí do každej jedálne. Moderné tvary povýšili stoličku na originálny a jedinečný... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička GERDA NEW je štýlová a univerzálna stolička, ktorá sa hodí do každej jedálne. Moderné tvary povýšili stoličku na originálny a jedinečný kúsok. Na čalúnenie bola použitá hnedá látka s lemom v béžovej ekokoži. Pevná kovová konštrukcia vo farbe chrómu dodáva pocit istoty. Stolička…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.25 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 58 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1355 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gerda New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / béžová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / béžová / chróm |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / kov |