KONDELA Galant servírovací stolík na kolieskach biela / prírodná
289.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach GALANT Vám prichádza na pomoc. Situáciu, keď máte všetky odkladacie plochy plné, určite dobre poznáte. S týmto pomocníkom už... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach GALANT Vám prichádza na pomoc. Situáciu, keď máte všetky odkladacie plochy plné, určite dobre poznáte. S týmto pomocníkom už tento problém nebudete musieť riešiť. Je vyrobený MDF v bielom prevedení a vrchná pracovná plocha je z prírodného masívneho borovicového…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35.9 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 129.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1687 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 92.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Galant |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne borovicové drevo / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia, úložný priestor |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | brzdy na kolieskach |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / prírodná |
| MATERIÁL | masívne borovicové drevo / MDF |