KONDELA Gabriela New šatníková skriňa s posuvnými dverami dub wotan / biela
389.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa s posuvnými dverami Gabriela New je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farebné prevedenie v... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa s posuvnými dverami Gabriela New je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub wotan a biela dodá vášmu domovu eleganciu a štýl. Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý je známy…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 7 ks |
| VÝŠKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 201.6 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2482 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 143 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gabriela New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub wotan / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |