KONDELA Gabriela dvojdverová komoda dub wotan / biela
155.00 €
Do obchodu
Uvažujete o novom nábytku do Vašej spálne? Nechajte sa unášať svojimi predstavami, ktoré Vás zavedú ku dvojdverovej komode GABRIELA. Skvie sa svetlými... Celý popis
Popis
Uvažujete o novom nábytku do Vašej spálne? Nechajte sa unášať svojimi predstavami, ktoré Vás zavedú ku dvojdverovej komode GABRIELA. Skvie sa svetlými farbami, ktoré nádherne rozžiaria Vašu spálňu a urobia z nej miesto plné harmónie. V nadčasovom farebnom prevedení biela a dub wotan sa stane…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 48 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0799 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gabriela |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VERTIKÁLNE UMIESTNENIE | dole |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub wotan / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |