KONDELA Fuddy botník s lavicou biela
89.00 €
Do obchodu
Botník s lavicou Fuddy - biela je moderným a praktickým doplnkom do každej predsieni. Tento kus nábytku od značky Kondela je vyrobený z laminovanej DTD, čo je... Celý popis
Popis
Botník s lavicou Fuddy - biela je moderným a praktickým doplnkom do každej predsieni. Tento kus nábytku od značky Kondela je vyrobený z laminovanej DTD, čo je aglomerovaný materiál známy svojou vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Botník má svetlú bielu farbu, ktorá opticky zväčší priestor…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25.1 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 51 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1083 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 103.7 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fuddy |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s poduškou |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / látka |