KONDELA Filou botník sivá
25.00 €
Do obchodu
Botník FILOU Vám pomôže udržať poriadok dokonca aj v predsieni. Neuveríte, ale zmestí sa naň až 50 párov topánok. Kovová konštrukcia zabezpečuje nosnosť 30... Celý popis
Popis
Botník FILOU Vám pomôže udržať poriadok dokonca aj v predsieni. Neuveríte, ale zmestí sa naň až 50 párov topánok. Kovová konštrukcia zabezpečuje nosnosť 30 kg. Jednotlivé police sú vyrobené z látky. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 100x27x175 cm. Botník dekoruje moderné sivé farebné prevedenie. Dodávaný…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 27 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.016 m3 |
| VÝŠKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 10 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Filou |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET POLIČIEK | 10 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |