KONDELA Fiera 3S zásuvková komoda biela
104.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda Fiera 3S - biela je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý ponúka značka Kondela. Jej svetlá farba dodá vášmu interiéru sviežosť a... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda Fiera 3S - biela je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý ponúka značka Kondela. Jej svetlá farba dodá vášmu interiéru sviežosť a eleganciu. Komoda je vyrobená z laminovanej DTD, čo je aglomerovaný materiál známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Komoda sa…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0686 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 30 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 95 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 45 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fiera 3S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / koža |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany, kožené úchytky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / koža |