KONDELA Fiera 3D trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami biela
319.00 €
Do obchodu
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Fiera 3D od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej biela farba dodá priestoru... Celý popis
Popis
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Fiera 3D od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej biela farba dodá priestoru svetlosť a čistotu, pričom sa ľahko kombinuje s ostatnými farbami v miestnosti.
Skriňa je vyrobená z kvalitného aglomerovaného…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 59 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1953 m3 |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 202 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fiera 3D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / koža |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany, kožené úchytky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené nožičky |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / koža |