KONDELA Fabry New kancelárske kreslo sivá / čierna
129.00 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo FABRY NEW je vhodné umiestniť do pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť je čalúnená sivou látkou a opierka je doplnená... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo FABRY NEW je vhodné umiestniť do pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť je čalúnená sivou látkou a opierka je doplnená čiernou priedušnou sieťkou. Dolná ružica je chrómová, podrúčky sú vyrobené z plastu čiernej farby a doplnené o chrómovú časť. Výšku sedenia je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.7 kg |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 128 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.121 m3 |
| VÝŠKA | 118 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fabry New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 118 - 128 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 51 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 51 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 46 - 56 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 82 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / sieťovina / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / sieťovina / kov / plast |