KONDELA Erol kancelárske kreslo svetlosivá / čierna
119.00 €
Do obchodu
Vneste trochu pohodlia do Vášho uponáhľaného života plného stresu s kancelárskym kreslom EROL. Pozitívne ovplyvní Vašu produktivitu, bude sa Vám v ňom... Celý popis
Popis
Vneste trochu pohodlia do Vášho uponáhľaného života plného stresu s kancelárskym kreslom EROL. Pozitívne ovplyvní Vašu produktivitu, bude sa Vám v ňom pracovať ako v bavlnke. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 59x62x82/92 cm, výška sedu je nastaviteľná pomocou páčky v rozmedzí 45-54 cm. Hĺbka sedu je 46,5…
Parametre
| HĹBKA | 62 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2143 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.1 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Erol |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 46 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 54 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |