KONDELA Emre kancelárske kreslo s podrúčkami čierna / Army vzor
119.00 €
Do obchodu
Štýlové kancelárske kreslo s podrúčkami EMRE si obľúbite pre komfort, ktorý ponúka. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 62x78x120-130 cm. Výhodou je tiež nastaviteľná... Celý popis
Popis
Štýlové kancelárske kreslo s podrúčkami EMRE si obľúbite pre komfort, ktorý ponúka. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 62x78x120-130 cm. Výhodou je tiež nastaviteľná výška sedu v rozpätí 45-55 cm. Hĺbka sedu je 50 cm a šírka sedu je 50 cm. Opierka chrbta má rozmery (ŠxV): 50x78 cm. Kreslo je čalúnené…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1621 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 120 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Emre |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 55 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 78 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 150 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / Army vzor |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus hojdania |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / Army vzor |
| MATERIÁL | ekokoža / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |