KONDELA Emio Typ 2 2D šatníková skriňa dub sonoma / biela
289.00 €
Do obchodu
Skriňa EMIO TYP 02 je dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkou, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Emio. Vo vnútri skrine sa nachádza... Celý popis
Popis
Skriňa EMIO TYP 02 je dvojdverová šatníková skriňa so zásuvkou, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Emio. Vo vnútri skrine sa nachádza vešiaková tyč, 1 väčšia polica v hornej časti a 2 menšie poličky na pravej strane. Systém Emio je moderná sektorová zostava vhodná do…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 56 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 190 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1408 m3 |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Emio Typ 2 2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |