KONDELA Drugi Typ 1 kancelárske kreslo s podrúčkami béžová / čierna
135.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo s podrúčkami DRUGI TYP 1 je ako stvorené do modernej kancelárie. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 57x60x105-112,5 cm. Nastaviteľná výška sedu sa... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo s podrúčkami DRUGI TYP 1 je ako stvorené do modernej kancelárie. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 57x60x105-112,5 cm. Nastaviteľná výška sedu sa dá regulovať jednoduchým mechanizmom pod sedadlom kresla v rozpätí 45-53 cm. Hĺbka sedu je 44 cm a šírka sedu je 49 cm. Výška chrbtovej…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA 2 | 112.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1179 m3 |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Drugi Typ 1 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 105 - 112,5 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 49 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 53 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdací mechanizmus |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otočný sedák, pogumované kolieska |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |