KONDELA Dobby barová stolička čierna
44.90 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička DOBBY je ideálna do moderne zariadenej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 38x38,5x83,5-103,5 cm. Nastaviteľná výška sedu je v... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička DOBBY je ideálna do moderne zariadenej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 38x38,5x83,5-103,5 cm. Nastaviteľná výška sedu je v rozpätí 60-80 cm sa nastavuje jednoduchým mechanizmom pomocou páčky pod otočným sedadlom stoličky. Hĺbka sedu je 32 cm a šírka sedu je 38 cm.…
Parametre
| ŠÍRKA | 38 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 38.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0698 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 83.5 cm |
| VÝŠKA 2 | 103.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dobby |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 83,5 - 103,5 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 38 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 32 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 80 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 60 - 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |