KONDELA Dobby barová stolička biela
49.00 €
Do obchodu
Barová stolička Dobby - biela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt od značky Kondela je dodávaný v demonte, ale jeho montáž... Celý popis
Popis
Barová stolička Dobby - biela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt od značky Kondela je dodávaný v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Stolička má svetlú farbu, ktorá pridáva na jej elegantnosti a čistote dizajnu.
Stolička Dobby je vyrobená…
Parametre
| VÝŠKA | 83.5 cm |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 103.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 38.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0698 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dobby |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 83,5 - 103,5 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 32 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 80 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 60 - 80 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 24 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / kov |